Možnosti odberu

Vzhľadom k tomu, že našou prioritou je spustenie pivárenskej reštaurácie v Hviezdoslavove, museli sme z kapacitných dôvodov zrušiť bezplatný rozvoz a obmedziť osobný odber.

Osobný odber (od 1.6.2023 do odvolania):
  • Možný každý štvrtok po dohode na telefónnom čísle  0951 624 253 (prosíme volať pondelok až štvrtok)
  • Odber prebieha v samostatne stojacej garáži pri rodinnom dome na Rovnej ulici 6, Hviezdoslavov - Podháj
  • Odber je nutné dohodnúť dopredu

Naša ponuka

Reálna dostupnosť jednotlivých pív odporúčame dopredu preveriť, nakoľko reálna dostupnosť na sklade sa môže líšiť.

Eliášovský prorok 11° ležiak

Cena: 3,50 € s DPH*

Štýl: Ležiak - Ľahučký ležiak plzeňského typu Veľmi jemný, príjemná chmeľová aróma a horkosť bez ovocných tónov. tónov. Slovenský slad aj chmeľ!

Na čapované prevedenie sa môžete tešiť aj na vodácku sezónu do Eliášoviec, kde narazeného Eliášovského proroka nájdete stabilne v Táborisku pod Krížom - www.lodickaren.sk

Alkohol:
4,6% objemu
Horkosť:
37 IBU

Peco´s Double Six 12° ležiak

Cena: 3,70 € s DPH*

Štýl: Ležiak - Pivko testujeme pre výčap v Hviezdoslavoveležiak plzeňského typu. Akurát jemný, príjemná chmeľová aróma a horkosť bez ovocných tónov. Plnšie telo, oproti našej 11cke nižšia horkosť.

Alkohol: 4,9% objemu
Horkosť:: 33 IBU

Cena: 3,80 € s DPH*

Štýl: Nealko IPA - Intenzívna vôňa po citrusoch, bobuľovom ovocí a ovocná horkosť. Slabo-oranžová farba a nižšie - stredné nasýtenie.

Alkohol: max 0,5%

Skaut 11° Oatmeal Milk Stout

Cena: 3,80 € s DPH*

Štýl: Milk Stout - Letná varianta čierneho piva, vrchne kvasené s prídavkom laktózy, ktorá slúži ako krémové vyváženie chuti piva . Jemné kakaové a kávové tóny sú dominantné, platonicky cítiť lesné ovocie.

Alkohol: 3,5% objemu
Horkosť: stredná vzhľadom na štýl - kávový charakter

Cena: 3,80 € s DPH*

Štýl: Blonde Ale - Blízky APE (Americký typ pivka) množstvom použitého chmeľu. Svetlé pivko, bez karamelových tónov. Voňavé a v osviežujúce. V chuti cítiť ľahko citrusy, hlavne limetku a papayu.

Alkohol:
4,7%
Horkosť:
26 IBU

Monča 14,5° Double APA

Cena: 4,20 € s DPH*

Štýl: American Pale Ale - Vrchne kvasené pivko. Vo vôni je cítiť šťavnaté tropické ovocie, pomaranč, liči, ananás. V chuti tak ako vo vôni prekvapí silná šťavnatá ovocná linka tropického ovocia, borovice a na konci dochuti pomelo. Horkosť je na daný štýl nižšia a má charakter ovocnej príjemnej dochuti.

Alkohol:
5% objemu
Horkosť
: 40 IBU

Cena: 4,50 € s DPH*

Štýl: Double IPA - Tropická nálož ovocia. Vo vôni dominujú šťavnaté tropické arómy manga, broskyňa. V chuti taktiež poznať ananás. Charakter chuti je džúsový. Horkosť je napriek veľkému množstvu chmeľu krásne vyladená a osviežujúca.

Alkohol: 6,4%

Cena: 4,90 € s DPH*

Štýl: Gose - Špeciálne okyslené ovocné a korenené pivko. To je naše Višňovje. Pivko sa varí až dva dni po sebe a obsahuje vysoký podiel višní. Varili sme ho v štýle Gose, nakoľko v ňom nájdete aj stopy koriandru a morskej soli. Kyslosť je stredne silná, ovocná po višniach. Chmeľ je nevýrazný a horkosť veľmi nízka.

Alkohol:
 5% objemu
Horkosť:
 veľmi nízka - dominuje ovocná kyselkavosť